Firma INWEX EU, s.r.o je novou nástupníckou organizáciou firmy Inwex, ktorá bola založená v roku 1995 a jej hlavnou činnosťou je potravinárska výroba.  Ponúkame tyčinky vyrobené na báze najkvalitnejších domácich surovín, bez chemických konzervačných látok.

Výroba sa skladá z jednotlivých programov. 

Slaný program sa zameriava na výrobu tyčiniek s rôznou dĺžkou (14, 21, 32 cm), v rôznych príchutiach a s rozličnými posypmi (cibuľové, cesnakové, grahamové, so soľou, sezamom, paprikou, rascou, makom a tradičné – slané). V ponuke sú aj exkluzívne tyčinky balené v dózach s mexickým, neapolským korením, vitamínové a tradičné príchute. Novinkou sú slané tyčinky s holandským syrom a tiež Farmárske tyčinky na spôsob talianskych ,,grissín,,

Bio program sa zameriava na výroby jemných slaných tyčiniek s posypom soľ a sezam. Bio tyčinky sa vyrábajú z BIO pšeničnej hladkej múky a tyčinky špaldové z BIO špaldovej múky. Bio tyčinky sú certifikované - Certifikáty biopotraviny vydané certifikačnou spoločnosťou Naturalis SK.

Spoločnosť Inwex ponúka širokú paletu pekárenských výrobkov. Kompletný sortiment obsahuje vyše 50 produktov. Prosperujúca potravinárska výroba založená na 100 % kvalite si zaslúžila prestížne ocenenia. Certifikáty produktov potvrdzujú , že výroba jemných slaných tyčiniek spĺňa požiadavky na vysokej úrovni. Spoločnosť INWEX patrí k významných producentom nielen na európskom ale aj zahraničnom trhu.
Sídlo spoločnosti


Adresa:

Školská 123/1

992 01   Modrý Kameň

Kontakt:

  047/487 0051

  047/491 1509

  inwex@slovanet.sk

Mapa